CzechEnglish
Top

cafe chloe concept

O NÁS

Café Chloé

Café Chloé je kavárna v Praze. Jsme tým mladých lidí, kteří rádi vytvářejí nejrůznější cool (a růžové) věci, cokoli, co rozzáří den. Snažíme se, abychom vždy nabídli něco originálního od vkusu až po skutečný design jídla, talířů a dokonce i příborů. Naším cílem je vytvořit jedinečný zážitek pro naše hosty přidáním malých, ale znatelných doteků ke všemu, co najdete v kavárně Chloé, a zároveň být přístupný a cenově dostupný. Naše láska ke kávě, zejména k výběrové kávě, je hluboce zakořeněna, a proto je naší hlavní prioritou pracovat s kvalitními a spravedlivými pražírnami z celého světa. Máme frančízu v Saint Petersbourgu a chystáme další.

Café Chloé Nutrition

Café Chloé Nutrition je aktivní řada prémiových produktů navržených tak, aby bezproblémově zapadly do vaší každodenní rutiny, skvěle chutnaly a přitom aktivně zlepšovaly Vaše zdraví.

Věříme, že krása a zdraví spočívá ve výživě těla zevnitř ven. Naše řada prémiových produktů je navržená tak, aby bezproblémově zapadla do Vaší každodenní rutiny – ať už vás váš den zavede kamkoliv. Ať už je to lžička superpotravin ve vašem koktejlu po tréninku nebo lahodná aktivní svačinka ke kávě. Díky našim lahodným a praktickým produktům vám usnadníme příjem superpotravin a jiných aktivních látek. Nikdy dříve to nebylo tak snadné, a určitě ne tak vynikající! Tato řada obsahuje pouze zdravé produkty prémiové kvality, díky nimž se můžete cítit dobře. Ve vzorkách používáme pouze přísady prvotřídní kvality. Navíc jsme velmi hrdí na to, že v žádném z našich produktů nepoužíváme žádná aditiva ani konzervanty.

m
m

JEDINEČNOST

Veškerá naše jídla a nápoje jsou vyrobeny tak, aby byly speciální a originální se záměrem ohromit.

m
m

DESIGN

Design a chuť jsou pro nás to nejdůležitější.

m
m

ŠPETKA LÁSKY

Vždy říkáme, že naše tajná složka je špetka lásky.

m
m

KVALITA

Používáme jen ty nejlepší suroviny od lokálních dodavatelů pro naše nápoje a potraviny.

m
m

PRAHA

Praha je naší domovskou základnou a rádi přivítáme zákazníky z celého světa.